Podstawowe informacje dotyczące konsultacji reumatologicznej

Reumatologia zajmuje się rozpoznawaniem, leczeniem i zapobieganiem licznym schorzeniom reumatycznym kości, stawów oraz stanami zapalnymi tkanki łącznej.

Jakie objawy powinny skłonić cię do wizyty u reumatologa?

  • bóle mięśni, kości, stawów
  • zaczerwienienie i sztywność stawów po przebudzeniu
  • problemy w schylaniu się i trzymaniu przedmiotów
  • zniekształcenia stawów, opuchlizna
  • trudności z poruszaniem
  • podwyższona temperatura stawów

Jeśli uskarżasz się na któryś z powyższych objawów, nie zwlekaj. Nieleczony problem jest nie tylko uciążliwy, może być także niebezpieczny dla zdrowia.

Nasza przychodnia świadczy kompleksową pomoc i diagnostykę w chorobach: choroba zwyrodnieniowa stawów rąk łuszczycowe zapalenie stawów (ŁZS) nefropatia toczniowa reumatologiczne zapalenie stawów (RZS) toczeń twardzina zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

Inne aktualnie prowadzone konsultacje:

Konsultacje gastroenterologiczne

Konsultacje gastroenterologiczne to spotkania z lekarzem specjalizującym się w dziedzinie gastroenterologii, która zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką schorzeń związanych z układem pokarmowym. Gastroenterolodzy zajmują się badaniem i leczeniem chorób jelit, żołądka, wątroby, trzustki, jelit grubych, przełyku oraz innych narządów związanych z przewodem pokarmowym. Konsultacje gastroenterologiczne mogą obejmować różnorodne problemy zdrowotne, takie jak choroby trawienne, problemy związane z wątrobą czy dieta. Lekarz podczas konsultacji może zbadać pacjenta, zlecić niezbędne badania diagnostyczne, postawić diagnozę i zalecić odpowiednie leczenie.

WIĘCEJ

Dermatologia / medycyna estetyczna

Na terenie Twojej Przychodni działa gabinet dermatologiczny/medycyny estetycznej prowadzony przez Estetica Keccy.